POSADZKI MASZYNOWE

POSADZKI MASZYNOWE W LOKALACH USŁUGOWYCH

POSADZKI MASZYNOWE W HOTELACH I PENSJONATACH

POSADZKI MASZYNOWE W BLOKACH

POSADZKI MASZYNOWE W DOMACH JEDNORODZINNYCH

posadzki betonowe metodą maszynową i przemysłową
Posadzki maszynowe i przemysłowe w Bydgoszczy
posadzki maszynowe
maszynowe wylewanie posadzek
wylewki betonowe maszynowe
wylewki betonowe maszynowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Posadzki maszynowe ProfiBud


Posadzki maszynowe wykonywane przy pomocy specjalistycznego agregatu stanowią jeden z najczęściej wybieranych posadzek w procesie wznoszenia domu. Szereg zalet konstrukcyjnych w połączeniu z niską ceną to ich największe zalety, jednak czym dokładnie odznaczają się wylewki maszynowe firmy ProfiBud?

 

Posadzki betonowe - usługi ProfiBud

Jako firma ProfiBud, w procesie maszynowego wylewania posadzek wykorzystujemy miksokret, dokładnie mieszający beton i pompujący go na miejsce budowy. Wylewki betonowe stanowią rozwiązanie nie tylko w przypadku nierównego podłoża, ale także stropu, co decyduje o ich ponadprzeciętnej popularności.
 

Naszym klientom staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, wykonując przy tym dokładny pomiar powierzchni w domu. Wylewamy warstwę wyrównującą, aby następnie ułożyć izolację oraz zbrojenia posadzki. Cały proces kończymy ułożeniem ostatniej warstwy betonu i jej mechanicznym zatarciem. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie finalnego efektu, którym jest idealnie równe podłoże, stanowiące bazę dla dalszych działań wykończeniowych.
 

Zalety posadzek maszynowych

Posadzki betonowe stanowią jedną z najczęściej wybieranych w procesie wznoszenia budynku, na co wpływa szereg zalet w porównaniu z alternatywnymi opcjami. Najważniejszą z nich jest perfekcyjny stosunek cena-jakość, skłaniającej większość konsumentów do wyboru tego rodzaju wykończenia. Jako firma Profibud, świadczymy usługi oparte wyłącznie na materiałach spełniających najwyższe standardy, co potwierdza szereg pozytywnych opinii na temat naszej firmy.
 

Sama nazwa posadzek maszynowych swoje źródło odnajduje w technologii zacierania samej posadzki, zakładającej wykorzystanie zacieraczek spalinowych bądź elektrycznych. Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie równa posadzka oraz lepsze ubicie samego betonu. Maszynowe wylewanie posadzek wskazuje także na możliwość instalacji ogrzewania pod podłogą, zwiększającego swoją popularność na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Wyrównane podłoże dzięki zastosowaniu wylewki betonowej to także solidna baza dla prac wykończeniowych, takich jak wznoszenie podłogi bądź desek tarasowych.

 

ProfiBud - gwarancja najwyższych standardów

Pasja do posadzek betonowych stanowiła dla nas motywację do otworzenia firmy ProfiBud w 2007 roku z siedzibą w Zielonce. Kilkunastoletnie doświadczenie, rzetelna realizacja zleceń oraz szereg pozytywnych opinii na temat naszej działalności przyczyniają się do tego, iż obejmujemy obecnie pozycję niezaprzeczalnego lidera na rynku.

Stawiamy na rozwój, w związku z czym stale doskonalimy nasze umiejętności w zakresie posadzek betonowych. Jesteśmy w posiadaniu sprzętu wysokiej klasy, który umożliwia nam podejmowanie zarówno indywidualnych zleceń prywatnych, jak również większych - komercyjnych. Warto wspomnieć o tym, iż jako firma ProfiBud jesteśmy jedynymi wykonawcami zarówno posadzek przemysłowych, jak i maszynowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w związku z czym warto skorzystać ze świadczonych przez nas usług!

 

Nazwa pochodzi od technologii zacierania posadzki, która zakłada wykorzystanie do zacierania zacieraczek elektrycznych bądź spalinowych. Główną zaletą mechanicznego zacierania i szlifowania posadzek jest lepsze ubicie betonu i równa posadzka. Wylewki betonowe znajdują zastosowanie nie tylko jako wyrównanie podłoża, ale także stropu.

 

Posadzki maszynowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ ten sposób wykonania zapewnia korzystny stosunek jakości do ceny.

 

 W ramach wykonywania posadzek betonowych metodą maszynową oferujemy Państwu:

  • dokładny pomiar,

  • wylanie warstwy wyrównującej,

  • ułożenie izolacji,

  • ułożenie zbrojenia posadzki,

  • ułożenie ostatniej warstwy betonu i jej zatarcie mechaniczne.

 

Finalny efekt to idealnie równe podłoże, które jest doskonałą bazą do dalszych działań wykończeniowych.

 

Do kluczowych zalet posadzki maszynowej zalicza się przede wszystkim:

  • niską cenę,

  • dobrą jakość materiałów,

  • solidność i trwałość posadzki,

  • możliwość instalacji ogrzewania podłogowego

 

Posadzki maszynowe

Posadzki maszynowe bydgoszcz

Marketing Internetowy

Projekt i wykonanie: