Posadzki maszynowe i przemysłowe w Bydgoszczy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wylewka przemysłowa

Betonowa posadzka wylewana metodą przemysłową z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności także i w przypadku domów jednorodzinnych. Jest to taki rodzaj podłogi, który nie wymaga dodatkowego, dekoracyjnego wykańczania płytkami, drewnem, czy też wykładziną. Zgodnie bowiem z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz, minimalistyczny beton sam w sobie jest stylową ozdobą. Ponadto, przeżywający dziś prawdziwy renesans beton jest także materiałem bardzo trwałym i niezwykle użytecznym. Czy można pragnąć czegoś więcej decydując się na wieloletnią inwestycję jednorodzinną? 

Posadzki przemysłowe w domkach jednorodzinnych

posadzki przemysłowe Bydgoszcz
maszynowe wylewanie posadzek
maszynowe wylewanie posadzek
wylewki betonowe

Moda na beton dekoracyjny - nie tylko we wnętrzach industrialnych

Surowe, betonowe posadzki przemysłowe coraz częściej wypierają w budownictwie mieszkaniowym tradycyjne panele, parkiet, czy też wykładzinę. Amatorzy posadzek przemysłowych doceniają nowoczesne technologie ich polerowania, szlifowania, czy też odpowiedniego dekorowania. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest fakt, że w ostatnich latach jednym z bardziej popularnych trendów wnętrzarskich jest nowoczesny styl industrialny, który zachwyca elegancką surowością i luksusowym minimalizmem. Betonowe posadzki w domkach jednorodzinnych idealnie współgrają z cegłą, ciemnym drewnem oraz grafitową stalą. Tego rodzaju stylizacje coraz częściej ociepla się żywą zielenią i barwnymi tkaninami, czyniąc je bardziej przyjaznymi dla domowników. Aranżacja loftowa doskonale komponuje się z najnowocześniejszymi projektami domów jednorodzinnych, których podstawą są przestronne wnętrza. Niestandardowa posadzka przemysłowa zwraca wówczas uwagę i jest punktem centralnym designerskiego pomieszczenia.

Z drugiej strony, posadzka betonowa w domkach jednorodzinnych znajdzie zastosowanie także i na mniejszym metrażu, skutecznie przyczyniając się do optycznego powiększenia przestrzeni. Decydując się na jasne i bogate w barwy ziemi wyposażenie w stylu skandynawskim, ekologicznym, czy też botanicznym sprawimy, że stylowa posadzka betonowa będzie idealnie wkomponowana w całościowy wystrój. W takim pomieszczeniu wszyscy domownicy będą mogli odpocząć i zrelaksować się po wyczerpującym dniu pracy. Betonowa posadzka przemysłowa w domkach jednorodzinnych to jednak nie tylko wysoka estetyka i wychodzenie na przeciw najbardziej aktualnym, światowym trendom. 

 

Trwała posadzka przemysłowa - jakość ma znaczenie

Posadzka betonowa jest bardzo użytecznym, łatwym do utrzymania w czystości oraz niezwykle wytrzymałym i trwałym rodzajem wykończenia podłogi. Beton można również wylać na gotową instalację ogrzewania podłogowego i cieszyć się ciepłą podłogą w chłodne, jesienne i zimowe dni. Z czasem, pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne i pod warunkiem odpowiedniej jej pielęgnacji, posadzka szlachetnieje. Tego rodzaju podłoga potrafi wiele wytrzymać i dzięki temu przez długie lata nie będzie konieczności dokonywania czasochłonnych i obciążających domowy budżet remontów. Nawet bardzo intensywnie eksploatowana posadzka betonowa jest niezwykle odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne, takie jak: zarysowania, uszkodzenia, uderzenia, wodę, środki chemiczne, piasek, drobne kamienie, czy też inne zabrudzenia wnoszone do mieszkania z zewnątrz na podeszwach butów.

 

Idealnie wylana posadzka betonowa w domkach jednorodzinnych powinna być gładka, równa i w żadnym wypadku nie może ulegać niepożądanym pęknięciom. Jej wykonanie nie jest prostym zadaniem, wymaga fachowej wiedzy i sporego doświadczenia. Z tego względu tego typu prace należy powierzyć profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zaopatrzonej w nowoczesny sprzęt. Zawodowcy z Profibud słuchają Państwa potrzeb i zawsze wychodzą na przeciw oczekiwaniom. Bardzo istotne jest to, aby beton  został położony przy zastosowaniu odpowiedniej metody. Dzięki temu zachowana zostanie wysoka jakość materiałów, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanej wytrzymałości betonu na obciążenia, uderzenia oraz ścieranie.

 

Marketing Internetowy

Projekt i wykonanie: