SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Posadzki maszynowe i przemysłowe w Bydgoszczy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wylewka przemysłowa

Posadzki wylewane metodą przemysłową to rozwiązanie od wielu lat z powodzeniem stosowane w dużych firmach produkcyjnych, na magazynach, w lokalach usługowych i we wszystkich miejscach, w których niezbędnym elementem jest wytrzymałe i wyjątkowo odporne na uszkodzenia podłoże. Nie straszne im intensywne użytkowanie, ciężkie regały przepełnione narzędziami bądź towarami czy nawet częste przejazdy specjalnymi wózkami towarowymi. Co więcej - choć jeszcze niedawno posadzki przemysłowe kojarzyły się wyłącznie z firmami produkcyjnymi i usługowymi, nowe trendy coraz częściej zakładają wykorzystanie ich w mniejszych lokalach - kawiarniach, salonach fryzjerskich oraz innych lokalach usługowych, zaaranżowanych w stylu industrialnym bądź loftowym. Jak wyglądają posadzki przemysłowe, jakie są ich zalety oraz w jakich miejscach sprawdzą się najlepiej? Odpowiadamy! 

 

Posadzki przemysłowe w lokalach usługowych

posadzki przemysłowe Bydgoszcz
maszynowe wylewanie posadzek
wylewki betonowe

Zalety posadzek przemysłowych w lokalach usługowych 

Posadzki przemysłowe to rozwiązania odporne na ścieranie oraz duże obciążenia. Doskonale więc sprawdzą się we wszystkim miejscach użyteczności publicznej takiej jak centra handlowe czy też szkoły oraz biura. Należy również wspomnieć, że posadzki przemysłowe stanowią użytkową warstwę podłogi. Co oznacza to w praktyce? Posadzka przemysłowa to rodzaj podłogi, którego nie należy wykańczać za pomocą płytek, paneli, wykładzin bądź innych materiałów. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz na czasie, ale również ograniczasz konieczność wykorzystania kosztownych, dodatkowych materiałów! Jakie jeszcze zalety posiadają posadzki przemysłowe w lokalach usługowych? Najwyższej jakości materiały, które posiadają atesty oraz pochodzą bezpośrednio ze sprawdzonych przez nas żwirowni. Nie musisz martwić się o kupno odpowiednich materiałów! Są one dowożone na plac budowy naszym własnym transportem, co przyczynia się do niższych kosztów oraz zdecydowanie szybszej realizacji! Posadzki przemysłowe w lokalach usługowych są również odporne na ogromne obciążenia, mechaniczne uszkodzenia, zadrapania a także uszkodzenia chemiczne oraz te, które wynikają ze szkodliwych warunków atmosferycznych. Ich zalety z pewnością przewyższają inne rozwiązania, często stosowane w lokalach użytkowych. 

 

Posadzki przemysłowe - gdzie sprawdzą się najlepiej?

Posadzki przemysłowe charakteryzują się odpornością na ścieranie oraz duże obciążenia, dlatego fantastycznie sprawdzą się w obiektach usługowych, gdzie prowadzona jest sprzedaż z ekspozycją materiałów, towarów maszyn i urządzeń. Dlatego posadzki przemysłowe doskonale sprawdzają się w halach sprzedażowych, na magazynach oraz w firmach produkcyjnych. Ale nie tylko! Posadzka przemysłowa to również często stosowane rozwiązanie w centrach handlowych, szkołach, szpitalach oraz budynkach mieszkalnych. Ten typ podłogi jest również wykorzystywany w budownictwie transportowym, na parkingach, w windach, korytarzach a także w instytucjach administracyjnych. Dzięki temu, że charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością są niezwykle solidne i mocne, co gwarantuje ich nienaganny wygląd nawet po długich latach intensywnego użytkowania!  

 

Jak odbywa się wylewanie posadzek przemysłowych?

Wylewanie posadzek przemysłowych w lokalach usługowych zawsze odbywa się przy pomocy specjalistycznych maszyn oraz najnowocześniejszych urządzeń, zaś podłoga przemysłowa składa się z trzech warstw, czyli podłoża gruntowego, podbudowy oraz podkładu. To właśnie dzięki specyficznej i mocno restrykcyjnej budowie posadzki przemysłowe są tak bardzo wytrzymałe oraz odporne na wszelkie uszkodzenia!

 

Marketing Internetowy

Projekt i wykonanie: